'Familie' introduceert nieuwe familie Pauwels

dinsdag 30 oktober 2012

De makers van 'Familie' houden o.a. via onderzoeken zoals 'Families in Vlaanderen' -waarvan de resultaten in augustus werden voorgesteld- de vinger aan de pols bij de voortdurend evoluerende leefpatronen van de gezinnen in Vlaanderen.

Zo worden in de dagelijkse serie de uitdagingen, problemen, verwachtingen en levensvragen belicht van het nieuw samengestelde gezin van Bart en Trudy, van het tweede huwelijk van Peter met June, van de lesbische relatie van Jana en Evy, van de fatal attraction tussen de ex-partners Nathalie en Dirk, van de ongehuwd samenwonenden Mieke en Niko, van de single Rita, enz.

Vanaf aflevering 4932 -uitzending dinsdag 30 oktober- komt daar de familie Pauwels bij. Het is een traditioneel gezin, met een vader en moeder, twee tienerkinderen én een inwonende vader.

De kijkers van 'Familie' maken eerst kennis met Patrick Pauwels en zijn schoonzoon Benny. De twee maken midden in de dag hun opwachting in de Jan & Alleman, want ze hebben een tegenslag door te spoelen. Patrick is na twintig jaar hard werken in de fabriek het slachtoffer geworden van een sanering en staat op straat. Benny weet niet hoe dat voelt, want hij leeft al vele jaren van een werkloosheidsuitkering. Jan voelt meteen sympathie voor de nieuwe klanten en hij biedt spontaan zijn hulp aan als hij hoort dat de twee een centje bijverdienen met het herstellen van fietsen, brommertjes, grasmaaiers, enz.

Ludo Hellinx geeft gestalte aan Patrick Pauwels en Roel Vanderstukken neemt het personage van Benny voor zijn rekening. In de weken die volgen worden de andere leden van het gezin Pauwels geïntroduceerd. Hilde De Baerdemaeker neemt de rol van mama Liesbeth voor haar rekening, tienerzoon Arno wordt gespeeld door Arthur Le Boudec en tienerdochter Stefanie door Jasmijn Van Hoof.

'Familie', dinsdag 30 oktober om 19.50 uur op VTM.



vtmfamilie

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Jaak Van Assche als Fernand in 'F.C. De Kampioenen'

De Kampioenen reizen naar Frankrijk voor een vriendenmatch tegen Saint-Tin-Tin, op uitnodiging van Albert Tartuffe, een vriend van voorzitter Balthasar Boma. Wat een fijne vakantie moest worden, loopt echter helemaal anders af dan de Kampioenen hadden gedacht.

'Kampioen Zijn Blijft Plezant', om 20.15 uur VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:34
    De mosterd van Meus
    13:50
    Iedereen zomert
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 13:40
    Zig & Sharko
    14:00
    Tik Tak
  • 13:35
    Out of Office
    13:40
    Familie
  • 13:20
    Random Breath Test
    13:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 12:10
    Geen uitzending
    14:20
    Buffy the Vampire Slayer
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Shark Wranglers
  • 13:45
    Baywatch
    14:35
    Blind getrouwd: Australië
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 13:40
    Friends
    14:35
    The Sky Is The Limit All Stars
  • 13:35
    C.S.I. New York
    13:50
    Neighbours: A New Chapter
  • 13:30
    Road Wars
    13:40
    Kings of Pain
  • 13:45
    Blind Gekocht NL
    13:25
    Open Vuur
  • 13:40
    Accident, Suicide, or Murder
    13:20
    Killer at the Crime Scene
  • 13:28
    Trends Talk
    14:00
    Herhalingslus
  • 13:27
    Het zelfbouwhuis
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:30
    De Wereldkeuken
    13:35
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 13:45
    Midsomer Murders
    13:20
    Murdoch Mysteries
  • 13:30
    Storage Wars
    13:50
    Station 19
  • 13:00
    NOS Sport: WK Zwemmen 2025
    14:00
    NOS Journaal
  • 13:30
    Fryslân Dok
    13:55
    De Ongelooflijke Podcast
  • 13:15
    Weekoverzicht Het verborgen eiland
    14:00
    Agent Binky