Jasmijn Van Hoof maakt nieuw 'Familie'-gezin compleet (preview!)

dinsdag 13 november 2012

De jonge actrice Jasmijn Van Hoof maakt het nieuwe gezin Pauwels compleet in de dagelijkse serie 'Familie'. Vanaf donderdag geeft zij gestalte aan het personage Stefanie, de dochter van Liesbeth (Hilde De Baerdemaeker) en Benny (Roel Vanderstukken), zus van Arno (Arthur Le Boudec) en kleindochter van Patrick (Ludo Hellinx).

Als klein meisje al hield Stefanie er van om zich op te maken. Een fascinatie die nooit is weggeëbd en vandaag werkt zij dan ook in een schoonheidsinstituut. Met veel enthousiasme maakt ze de klanten mooi en zorgt ze er voor dat hun zelfvertrouwen een boost krijgt. Stefanie zelf is een knappe, vrolijke en charmante meid, die niet om vriendjes verlegen zit en dit best wel als een talent beschouwt. Ze krijgt ook alles gedaan van haar vader Benny, waardoor ze geregeld discussies veroorzaakt tussen haar ouders.


Jasmijn Van Hoof maakt haar tv-debuut in 'Familie'
Het creatief team van 'Familie' vindt het belangrijk om ook nieuw, onervaren talent een kans te geven en heeft daarom een casting georganiseerd voor de rol van Stefanie. Met Jasmijn Van Hoof als favoriete. Deze jonge actrice is in 1991 geboren in Antwerpen en opgegroeid in de Kempen. Acteren en alles wat met het audiovisuele te maken heeft, hebben haar altijd al geboeid.

Jasmijn is vijftien wanneer ze voordracht en drama gaat volgen aan de Academie in Zandhoven, en van haar achttiende tot haar twintigste de richting Acteren aan het Conservatorium in Antwerpen. Momenteel zit Jasmijn in het tweede jaar Audiovisuele Assistentie aan het Rits en combineert ze haar studies met de 'Familie'-opnames.

Voor Jasmijn is 'Familie' haar grote televisiedebuut. Hiervoor was ze te zien in enkele reclamespots, werkte ze mee aan studentenfilmpjes en stond ze op de planken in kleine theaterproducties.

'Familie', van maandag tot vrijdag om 19.50 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Axel vormt een duo met actrice Sandrine André, terwijl Jacques samen met acteur Roel Vanderstukken probeert de beste verborgen parels voor een prikje op de kop te tikken. Ze trekken daarvoor naar een van de grootste antiek- en brocantemarkten van Europa.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 23:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 02:40
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:35
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 03:20
    Neighbours: A New Chapter
    02:35
    So Help Me Todd
  • 03:20
    Geen uitzending
    06:40
    Blood & Treasure
  • 02:25
    Geen uitzending
    06:10
    Paris in Love
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:15
    Shades of Blue
  • 00:20
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:24
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:05
    Ware Delicatessen
    02:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 03:10
    Return to Paradise
    02:30
    The Count of Monte Cristo
  • 02:40
    First Dates Australia
    02:10
    Cougar Town
  • 03:00
    NOS Journaal
    02:05
    EenVandaag
  • 00:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:20
    Eva
    02:45
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder