Giro d'Italia 2025 live en exclusief te volgen op HBO Max

De eerste grote ronde van het jaar; de Giro d'Italia, keert in 2025 terug met een unieke en historische editie. Voor het eerst in de geschiedenis begint de Giro in Albanië. Van vrijdag 9 mei tot en met zondag 1 juni leveren renners zoals Olav Kooij, Dylan van Baarle, Thymen Arensman en Wout van Aert een slopende strijd over een uitdagend parcours van 3.413 kilometer, met meer dan 52.500 hoogtemeters.
Wie wint de felbegeerde Trofeo Senza Fine tijdens de 108e editie van Giro d’Italia? Is het een van de oud-winnaars zoals Primož Roglič, Egan Bernal, Richard Carapaz of Nairo Quintana die er met de zege van door gaat? Mis geen moment van de Giro d’Italia via HBO Max, waar alle 21 etappes van start tot finish live en exclusief zijn te volgen, zonder onderbrekingen en met commentaar van Jeroen Vanbelleghem en Karsten Kroon, samen met Jan Hermsen, Michael Boogerd, Sep Vanmarcke en Bobbie Traksel.
'Kop Over Kop' in de Giro
In de dagelijkse Eurosport-studioshow 'Kop Over Kop' in de Giro – die net als de etappes ook te zien is bij HBO Max – wordt na elke etappe van de Giro uitgebreid na beschouwd door Sander Kleikers, met analisten Bobbie Traksel, Iris Slappendel, Thijs Zonneveld en Jip van den Bos. Iris Slappendel en Jip van den Bos wisselen elkaar af in Italië om interviews en de mooiste verhalen uit de koers te delen. Karsten Kroon en Jeroen Vanbelleghem zijn ook dit jaar de vertrouwde commentaarstemmen bij de etappes. De twee werden recent nog voor de derde keer op een rij gekozen als favoriete commentaarduo door de lezers van Wielerflits. De mannen worden ondersteund door Jan Hermsen, Bobbie Traksel, Sep Vanmarcke en Michael Boogerd. Vanuit het internationale team van experts zijn Jens Voigt (1e week), Simon Geschke (2e week) en Adam Blythe (3e week) op locatie om hun expertise te delen.
Daarnaast is er iedere dag een speciale voorbeschouwing van 15 minuten op de etappe van de dag erna. Deze komt iedere avond op het Youtube kanaal van HBO Max en Eurosport.
Nieuw op HBO Max: Multiscreen-feed
Wielerfans die via HBO Max de Giro streamen, kunnen gebruik maken van innovatieve functies in de app, zoals de tijdlijnmarkeringen. Deze markeringen lichten onmisbare momenten uit de race uit – zoals sprints of aanvallen – zodat kijkers eenvoudig kunnen terugspoelen naar belangrijke acties. Daarnaast kunnen kijkers op HBO Max kiezen voor een nieuwe Multiscreen-feed met de keuze uit drie verschillende motorcamera’s en een helikoptercamera die adembenemende panoramabeelden van elke etappe biedt (enkel Engels commentaar beschikbaar op deze feed).
Historische Albanese trilogie
De 108e editie van de Giro d’Italia start in Albanië: de eerste etappe start in Durrës en eindigt in hoofdstad Tirana, met een uitdagend heuvelachtig parcours van 164 kilometer en 1.800 hoogtemeters. Dit is geen traditionele openingsrit, maar direct een test voor de klassementsrenners. Op zaterdag 10 mei volgt een spannende individuele tijdrit van 13,7 kilometer dwars door de straten van Tirana. Een cruciale krachtmeting waarin de eerste tijdsverschillen in het klassement kunnen ontstaan. De Albanese trilogie wordt afgesloten op zondag 11 mei met een zware bergetappe rond Vlora. Over 160 kilometer en 2.800 hoogtemeters krijgen de renners direct een voorproefje van het klimgeweld dat hen later in de Giro nog te wachten staat.
Na deze drie etappes steekt de Giro over naar Italië, waar de koers verdergaat met een mix van klassieke cols, heuvelritten en sprinterskansen. De ronde eindigt voor het derde jaar op rij in Rome, waar op zondag 1 juni de uiteindelijke winnaar gehuldigd zal worden.
Nog meer Giro
Tijdens de Giro d’Italia is ook de nieuwe Eurosport talkshow 'In de Waaier', te zien op HBO Max met speciale Giro uitzendingen op de maandagen. Hidde van Warmerdam, Thijs Zonneveld en speciale Giro gasten bespreken alle belangrijkste gebeurtenissen en verhalen uit de Giro.
Wielerliefhebbers kunnen naast live verslaggeving op HBO Max en Eurosport ook op de andere digitale platformen van Eurosport terecht voor meer nieuws, liveblogs en achtergronden rond de Giro d ’Italia. Op Eurosport.nl zijn alle klassementen, interviews, samenvattingen en de meest opvallende momenten van de dag te vinden.
In de wekelijkse 'Kop over Kop' podcast bespreekt host Sander Valentijn alle ins en outs van het wielrennen met commentatoren Jan Hermsen, Bobbie Traksel en Jeroen Vanbelleghem met extra bijdragen uit het Giro-peloton.
De Giro d’Italia is van vrijdag 9 mei tot en met zondag 1 juni live en exclusief te zien op HBO Max (sport add-on is vereist).
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: woensdag 10 juni 2026
- Nieuw programma 'Mischa en de mannen die het beter weten' bij AVROTROS
- Kijk 'Wild Vacation Rentals' nieuw op HGTV
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.
'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.



































