Sensationele serie 'Spartacus: Blood And Sand' nieuw bij RTL 5

zaterdag 13 maart 2010

Geweld, seks, actie en spectaculaire special effects zijn de ingrediënten van de nieuwe, sensationele serie 'Spartacus: Blood And Sand', die zondag 14 maart van start gaat bij RTL 5. De duistere kant van de Romeinse cultuur en politiek wordt meedogenloos uitgelicht in dit bloederige epos over de strijd van één man tegen een heel rijk.

In de eerste twee afleveringen is te zien hoe de Romeinse slaaf Spartacus wordt veroordeeld te sterven als gladiator. Zijn vrouw wordt hem afgenomen en gedwongen als slavin verder te leven. De enige manier om zijn geliefde ooit nog terug te zien, is door te overleven in de arena en iedereen op zijn pad te doden voor de goedkeuring van het publiek. Hoe langer hij overleeft, des te populairder hij wordt en hoe gevaarlijker hij is. Niemand kan hem stoppen totdat hij zijn vrouw weer terugziet.


De serie is gemaakt in de stijl van de film '300', die werd geroemd om de special effects. Ook in 'Spartacus: Blood And Sand' zijn grafische hoogstandjes te zien. In combinatie met de wrede gevechten, de adembenemende actiebeelden en de heftige seksscènes maakt dit 'Spartacus: Blood And Sand' tot een grensverleggende serie die niemand mag missen.

Verantwoordelijk voor deze historische serie is onder andere Sam Raimi, de succesvolle regisseur van de 'Spider-Man'-trilogie en producent van de populaire tv-serie 'Xena: Warrior Princess'. De hoofdrolspeelster uit deze reeks, Lucy Lawless, speelt in 'Spartacus: Blood And Sand' de rol van Lucretia. Zij is de manipulatieve vrouw van de rijke Romein Batiatus, gespeeld door de Britse acteur John Hannah, bekend van de films 'The Mummy' en 'Four Weddings And A Funeral'.

'Spartacus: Blood And Sand' is door de talentvolle cast, succesvolle producent en de visionaire techniek meer dan alleen topentertainment. RTL 5 zendt elke zondagavond een dubbele aflevering uit van deze serie die de grenzen niet alleen doorbreekt, maar kapot slaat.

'Spartacus: Blood And Sand', vanaf zondag 14 maart wekelijks om 22.00 en 22.55 uur bij RTL 5.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:40
    Margriet
    21:20
    Door de bomen
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    De Campus Cup
  • 20:00
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    21:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:35
    Familie
    21:05
    Ze Zeggen Dat
  • 20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    21:50
    Only Joling
  • 20:35
    Hulk
    22:55
    The Irrational
  • 20:35
    United 93
    22:25
    The Football Fraudster
  • 20:50
    The Couple Next Door
    22:35
    ER
  • 20:35
    Rupel
    22:35
    Airwolf
  • 20:05
    Stukken van mensen
    21:15
    Kamp Jeroom
  • 20:35
    Happy Face
    22:45
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    Snapped: Killer Couples
    21:25
    World's Most Evil Killers
  • 20:52
    Z-Energy
    20:59
    Z-Nieuws
  • 20:54
    Roger
    21:00
    Play That Song
  • 20:55
    Foodies & The City
    21:35
    Sarah's Sweet Table
  • 20:10
    Hudson & Rex
    21:00
    The Marlow Murder Club
  • 20:35
    Law & Order: Organized Crime
    21:35
    White Collar
  • 20:35
    Onze boerderij: de oogst
    21:30
    Ons Droomproject in Wales
  • 20:25
    De klas van '26
  • 20:35
    NOS Voetbal
    21:00
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2027