Matthijs van Nieuwkerk 'Bekwaamste TV figuur Internationaal' bij HUMO's Pop Poll 2010

maandag 15 maart 2010

Presentator Matthijs van Nieuwkerk is door de lezers van het Vlaamse mediaweekblad HUMO uitgeroepen tot beste buitenlandse televisiepresentator. Gisteren, op zondag 14 maart, nam hij in een uitverkocht Sportpaleis in Antwerpen de prijs in ontvangst. Er werden in het bijzijn van ongeveer 12.000 toeschouwers in liefst 39 andere categorieën prijzen uitgereikt tijdens dit jaarlijks terugkerende Vlaamse spektakel.

Presentator Matthijs van Nieuwkerk is door de lezers van het Vlaamse mediaweekblad HUMO uitgeroepen tot beste buitenlandse televisiepresentator. Gisteren, op zondag 14 maart, nam hij in een uitverkocht Sportpaleis in Antwerpen de prijs in ontvangst. Er werden in het bijzijn van ongeveer 12.000 toeschouwers in liefst 39 andere categorieën prijzen uitgereikt tijdens dit jaarlijks terugkerende Vlaamse spektakel.


Jaarlijks reikt het Belgische mediaweekblad HUMO prijzen uit naar aanleiding van een onder de lezers gehouden 'Pop(ulariteits) Poll' met maar liefst 40 categorieën, variërend van categorieën als 'Man/Acterice/TV Persoonlijkheid van het jaar’'tot 'Ergerlijkste politicus/politica van het jaar', 'Beste CD/Boek/Film' tot 'Beste popconcert' en 'Grappigste man/vrouw van het jaar' tot 'Lul van het jaar'. Een bedenkelijke eer die overigens eerder ook een enkele vrouw ten deel is gevallen.

Het is de eerste keer dat Matthijs van Nieuwkerk tot 'Bekwaamste TV figuur internationaal' is uitgeroepen. Van 1994 tot 2009 ging deze prijs liefst 14 keer naar Paul de Leeuw, met Mart Smeets in 2001 als enige onderbreking. Andere niet-Vlaamse winnaars waren eerder Jan Lenferink, Ray Cokes (MTV), Willem Duys, Sonja Barend, Jay Leno (NBC) en Ad Visser.

Tijdens een jubileumeditie ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de Pop Poll in 2001, zijn Kees van Kooten en Wim de Bie benoemd tot 'Bekwaamste TV figuren internationaal van de eeuw'.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Iedereen zomert
  • 18:50
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    20:00
    Terzake
  • 19:20
    Dance Academy
    19:45
    Karrewiet
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:50
    Het Weer
  • 19:10
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
  • 19:30
    How I Met Your Mother
    20:35
    Hulk
  • 18:40
    All New Traffic Cops
    20:35
    United 93
  • 19:10
    S.W.A.T.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 19:30
    David
    20:00
    Ramona
  • 19:20
    De Container Cup
    20:05
    Stukken van mensen
  • 18:50
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 19:10
    Storage Wars
    19:40
    Highway Thru Hell
  • 18:45
    Next Level Chef
    19:40
    Chateau Meiland: En Route
  • 18:45
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 18:25
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:29
    Het appartement
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:30
    De Sterrenkaart
    20:05
    Meat Timon
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Bloed, zweet en tranen
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    Goed Verhaal
    19:50
    Rail Away
  • 19:30
    De Grannies van Amsterdam
    20:00
    Dertigers