John de Mol wil samenwerken met eigenaar SBS Belgium

donderdag 17 november 2011

John de Mol is voorstander van een uitwisseling van programma's en formats tussen zijn bedrijf Talpa en het Belgische productiehuis Woestijnvis, sinds kort eigenaar van de Belgische SBS-zenders. De twee mediabonzen zijn geen onbekenden voor elkaar. Eerder zond de Mol al op zijn geflopte zender Tien de quiz 'De Slimste' uit. Dat programma was de Nederlandse versie van het in Vlaanderen immens populaire 'De Slimste Mens ter Wereld'.

John de Mol is sinds kort eigenaar van de tv-zenders SBS 6, Net5 en Veronica. Wouter Vandenhaute van productiebedrijf Woestijnvis kocht SBS Belgium met zijn moederholding De Vijver. De Mol verwacht dat beiden voor elkaar programma's kunnen gaan maken. Hij zegt dat in de Belgische krant De Standaard.


'Ik verwacht dat er tussen onze SBS-zenders een samenwerking zal ontstaan. Ik zie Talpa programma's leveren voor SBS Belgium en omgekeerd kan ik me heel goed voorstellen dat Woestijnvis programma's ontwikkelt die ook bij ons in Nederland zullen aanslaan', zegt John de Mol.

'Een samenwerking zou nieuwe succesvolle programma's kunnen opleveren op beide zenders. En bij uitbreiding in de wereld', zo citeert De Standaard de Mol nog.

Bron: standaard.be


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:40
    Margriet
    21:20
    Door de bomen
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    De Campus Cup
  • 20:00
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    21:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:35
    Familie
    21:05
    Ze Zeggen Dat
  • 20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    21:50
    Only Joling
  • 20:35
    Hulk
    22:55
    The Irrational
  • 20:35
    United 93
    22:25
    The Football Fraudster
  • 20:50
    The Couple Next Door
    22:35
    ER
  • 20:35
    Rupel
    22:35
    Airwolf
  • 20:05
    Stukken van mensen
    21:15
    Kamp Jeroom
  • 20:35
    Happy Face
    22:45
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    Snapped: Killer Couples
    21:25
    World's Most Evil Killers
  • 20:52
    Z-Energy
    20:59
    Z-Nieuws
  • 20:54
    Roger
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:40
    Loïc: Zot van Koken
    20:55
    Foodies & The City
  • 20:10
    Hudson & Rex
    21:00
    The Marlow Murder Club
  • 20:35
    Law & Order: Organized Crime
    21:35
    White Collar
  • 20:35
    Onze boerderij: de oogst
    21:30
    Ons Droomproject in Wales
  • 20:25
    De klas van '26
  • 20:35
    NOS Voetbal
    21:00
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2027