Vacature TV nu ook op Telenet Digital TV

woensdag 19 september 2007

Op 3 september startte Vacature met Vacature TV. Daarmee was het het eerste carrièremedium in België dat een eigen televisiezender opzette om tegemoet te komen aan de verwachtingen van de nieuwe m/v met talent. De afleveringen van Vacature TV zijn voortaan ook beschikbaar via Telenet Digital TV, het interactieve digitale televisieplatform van Telenet.

V


acature TV is een wekelijks magazine over alles wat de dynamische professional na aan het hart ligt. In verschillende rubrieken worden diverse thema's belicht, gaande van 'Starters', een docusoap over 4 jonge pas afgestudeerden tot '101 vragen aan Vacature' waarin een team van verschillende experts werkgerelateerde vragen beantwoordt.

Vanaf 14 september wordt Vacature TV ook exclusief opgenomen op de TV-stek van Vacature op Telenet Digital TV. "Wij zijn blij dat Vacature deze stap zet" reageert Jo Van Gorp, Executive Vice President Residential Marketing van Telenet. "Vacature TV wordt zeer positief onthaald en Telenet Digital TV wil dan ook graag mannen en vrouwen met talent de mogelijkheid bieden om vanuit hun zetel te grasduinen in het aanbod van Vacature, en dat op een heel aantrekkelijke visuele manier. Ook via Garage TV, onze eigen Vlaamse videosharing site, valt Vacature TV te bekijken."

Op 3 september werd VacatureTV gelanceerd via de website Vacature.com, PDA, iPod, iTunes, youtube en Garagetv. Sinds vorige vrijdag is het dus ook beschikbaar via interactieve digitale televisie.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:25
    De playlist
    14:55
    Recht op recht
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:40
    Odo
    14:45
    Yetili vertelt
  • 14:15
    Wittekerke
    15:05
    The Good Doctor
  • 14:00
    Rich Kids Go Skint
    14:55
    Project Runway
  • 14:35
    Scent of a Woman
    17:15
    9-1-1
  • 14:40
    All New Traffic Cops
    16:25
    Cheers
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:00
    Komen Eten
    14:50
    Stukken van mensen
  • 14:30
    CIA
    16:10
    This Is Us
  • 13:50
    The First 48
    14:45
    SEAL Team
  • 14:25
    De Smaaktoerist
    14:55
    911 Crisis Center
  • 14:20
    Snapped
    15:10
    Snapped: Killer Couples
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 14:44
    Terras met tegeldragers
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:15
    De Sterrenkaart
    14:50
    Vanavond bij ons
  • 14:00
    Call the Midwife
    15:05
    Murdoch Mysteries
  • 14:30
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:15
    Scrubs
  • 14:00
    NOS het vragenuurtje
    15:00
    NOS Journaal
  • 14:00
    De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt
    15:00
    Nu te Zien!
  • 14:40
    De Smurfen
    14:50
    Het betoverde dorp van Pinokkio