Droom Gentse Sofie in vervulling door lancering Syfy Universal

Op woensdag 3 maart bracht de 19-jarige Sofie Bland haar miniatuurtje & motivatie binnen in de Shop of Imagination aan de Gentse Graslei. Haar ultieme droom: Amanda Tapping, de Canadese actrice bekend van o.a. de hitseries 'Stargate Universe' en 'Sanctuary', ontmoeten. Binnenkort vertrekt Sofie richting Canada, waar ze de cast van 'Sanctuary' zal zien in levende lijve!
Een gigantisch succes...
Dat er op los wordt gefantaseerd in ons land blijkt uit de binnengebrachte miniatuurtjes: meer dan 50 fantasieën werden verzameld. Marcel Swagers, Head of Communications & Marketing van Universal, licht toe: 'Fantasie is blijkbaar de wereld nog niet uit, het huisje van de fantasie was een groot succes, Vlaanderen imagines greater! We hopen dan ook dat we Sofie een onvergetelijke ervaring kunnen bezorgen.'
Zelf is Sofie compleet verrast: 'Ik ben al 8 jaar een heel grote fan van Amanda, Ik ben opgegroeid met haar op TV en ze heeft een grote impact gehad op mijn leven. Amanda zegt in Sanctuary vaak 'believe in the unbelievable' en dat heb ik gedaan! Dat ik naar Vancouver mag om mijn idool te ontmoeten is fantastisch, ik kan het nauwelijks geloven...'
Kick-off Syfy Universal
Het tijdelijke huisje van de fantasie werd in het leven geroepen om de naamsverandering van SCI FI Channel naar Syfy Universal in de verf te zetten.
'Hoewel de uitspraak fonetisch hetzelfde blijft, maakt de spelling het mogelijk om voor het eerst echt eigenaar van het merk te zijn met een naam en een handelsmerk dat we kunnen registreren voor een verdere uitbreiding van Syfy, bijvoorbeeld Syfy Games, Syfy Films en Syfy Kids. De zender evolueert met een modernere huisstijl en krijgt een warmere uitstraling', aldus John Burnett, MD Benelux Nordic, Africa, en VP Commercial Operations.
De onthulling van de nieuwe look gaat gepaard met een drietal exclusieve premières: 'Stargate Universe', 'Primeval' (seizoen 2) en 'Sanctuary' (seizoen 2). Vanavond, om 20.30 uur, krijgen kijkers van de populaire zender als eerste de kans om kennis te maken met het nieuwe Syfy Universal tijdens een spectaculair debuut van Amerikaanse hitseries...
Behalve 'Stargate Universe', 'Primeval' en 'Sanctuary', kunnen Beneluxkijkers binnenkort ook genieten van de volgende shows op Syfy Universal:
'Ghost Hunters International': De langverwachte SCI FI reality series komt eindelijk naar de Benelux. Een paranormaal team gaat op onderzoek naar geest-verschijningen in beruchte Europese spook-oorden.
'Alice': Een prachtige 2 delige mini-serie, gebaseerd op Alice in Wonderland en Through the Looking Glass van Lewis Caroll. Judoka Alice Hamilton (Caterina Scorsone) haar verloofde (Tim Curry) is gekidnapt. Ze gaat keihard achter de schoften aan, valt in een gat en krabbelt overeind in het fantastische Wonderland, waar de mens zijn gevoelens worden afgetapt. Met de Hartenkoniging (Kathy Bates) in haar kielzog, is Alice niet helemaal zeker op wie van de geschifte personages ze nu kan vertrouwen om heelhuids aan dit gekkenhuis te ontsnappen – zonder zelf haar verstand te verliezen.
'Destination Truth' met globe trotter Joshua Gates. Pas op voor antwoorden op vragen die je liever niet had gesteld.
Syfy Universal
Laat je meeslepen door het onverwachte, verbreed je grenzen van entertainment en reis naar een wereld waar alles mogelijk is. Via het bovennatuurlijke en mysterieuze, langs het paranormale, naar fantasy, actie, avontuur en realiteit, wakkert Syfy Universal de verbeelding aan van zijn kijkers. Syfy Universal is fantasie rijker, en rijker aan verbeelding.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

































