Nieuwe interieurarchitecte Kelly Claessens doet intrede in 'Blind Gekocht'

Vanaf woensdag 28 april is 'Blind Gekocht' een interieurarchitecte rijker: Kelly Claessens. Kelly komt vaste 'Blind Gekocht'-waarde Bart Appeltans versterken, maar heeft wel erg grote schoenen te vullen.
'De lat ligt heel erg hoog. Bart heeft heel goed werk geleverd de voorbije twee jaar en ik wil daar natuurlijk niet voor onderdoen. Ik ben heel vereerd dat Bart mij gevraagd heeft, maar ik ga hem niet klakkeloos nadoen. Ik ga gewoon mijn eigen ding doen.' Bart is alvast enthousiast met de komst van zijn nieuwe collega: 'Ik vind het leuk dat Kelly het team komt vervoegen. We hebben heel veel projecten te doen dit jaar, negen woningen in totaal. Ik ben dus superblij dat er hulp komt.'
Kelly Claessens (39) is een echte powervrouw. Naast mama van een 7-jarig zoontje is ze intereurarchitecte én oprichtster van interieurwinkel ‘La Fabrika’ in Brussel. Over de jaren heen kreeg Kelly steeds vaker de vraag van klanten om meubels op maat te ontwerpen of om hele woningen in te richten. Daarom startte ze in 2016 haar eigen ontwerpbureau ‘La Fabrika Studio’ op. Kelly heeft een gedurfde stijl waarin spelen met kleuren en verschillende materialen centraal staat.
Wie minder enthousiast is over de komst van Kelly is Ann-Sophie, die zowat de voorzitster is van Barts fanclub. Na het zien van de woning die Béa voor haar en Maxim gekocht heeft, slaat de stress helemaal toe: 'Ik ben een beetje aan het flippen. Ik heb het heel moeilijk met het feit dat Bart het interieur niet doet. Ik heb gewoon die geruststelling niet dat ik zou hebben als het Bart zou zijn, aangezien je een referentie hebt van de vorige seizoenen. Haar stijl ligt ook zo ver af van onze stijl.'
Ondertussen gaat Kobe op bezoek bij Thomas en Sofie, een echt rock-‘n’-roll koppel met gevoel voor humor. Samen met hun dochter Aagje wonen en werken ze in Mechelen. Hij werkt als leerkracht Frans en Godsdienst en zij is dossierbeheerder. Naast leerkracht is Thomas ook zanger en basgitarist van de metalgroep Psychonaut. Vorig jaar was hij nog de hoogste Belgische nieuwkomer in de Zwaarste Lijst van Studio Brussel, nu zal hij die lijst ook zelf presenteren. Thomas en Sofie willen weg uit de drukke stad en willen de rust opzoeken in Sint-Truiden, dichtbij Sofie haar familie. Ze zoeken een hoeve waar muziek en karakter in zit met ruimte om hun creatieve hobby's uit te oefenen. En die hadden ze eigenlijk al gevonden, maar door hun eeuwige twijfel zagen ze dé perfecte vierkantshoeve aan hun neus voorbijgaan. Die gemiste kans bleef lang hangen en niets kon nog tippen aan dat ene pareltje. Aan Béa om met een budget van 380.000 euro hun liefdesverdriet te doen verdwijnen.
'Blind Gekocht', woensdag 28 april om 20.35 uur op Play4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- Daan Alferink krijgt inzinking bij moodboard van nieuw 'Blind Gekocht'-koppel
- ‘Spoed’ leeft nog altijd: Sven De Ridder en Truus Druyts blikken terug op legendarische VTM-reeks in ‘Flashback’
- Stan Van Samang brengt ‘een ster' naar Florentina
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































