Nieuwe interieurarchitecte Kelly Claessens doet intrede in 'Blind Gekocht'

Vanaf woensdag 28 april is 'Blind Gekocht' een interieurarchitecte rijker: Kelly Claessens. Kelly komt vaste 'Blind Gekocht'-waarde Bart Appeltans versterken, maar heeft wel erg grote schoenen te vullen.
'De lat ligt heel erg hoog. Bart heeft heel goed werk geleverd de voorbije twee jaar en ik wil daar natuurlijk niet voor onderdoen. Ik ben heel vereerd dat Bart mij gevraagd heeft, maar ik ga hem niet klakkeloos nadoen. Ik ga gewoon mijn eigen ding doen.' Bart is alvast enthousiast met de komst van zijn nieuwe collega: 'Ik vind het leuk dat Kelly het team komt vervoegen. We hebben heel veel projecten te doen dit jaar, negen woningen in totaal. Ik ben dus superblij dat er hulp komt.'
Kelly Claessens (39) is een echte powervrouw. Naast mama van een 7-jarig zoontje is ze intereurarchitecte én oprichtster van interieurwinkel ‘La Fabrika’ in Brussel. Over de jaren heen kreeg Kelly steeds vaker de vraag van klanten om meubels op maat te ontwerpen of om hele woningen in te richten. Daarom startte ze in 2016 haar eigen ontwerpbureau ‘La Fabrika Studio’ op. Kelly heeft een gedurfde stijl waarin spelen met kleuren en verschillende materialen centraal staat.
Wie minder enthousiast is over de komst van Kelly is Ann-Sophie, die zowat de voorzitster is van Barts fanclub. Na het zien van de woning die Béa voor haar en Maxim gekocht heeft, slaat de stress helemaal toe: 'Ik ben een beetje aan het flippen. Ik heb het heel moeilijk met het feit dat Bart het interieur niet doet. Ik heb gewoon die geruststelling niet dat ik zou hebben als het Bart zou zijn, aangezien je een referentie hebt van de vorige seizoenen. Haar stijl ligt ook zo ver af van onze stijl.'
Ondertussen gaat Kobe op bezoek bij Thomas en Sofie, een echt rock-‘n’-roll koppel met gevoel voor humor. Samen met hun dochter Aagje wonen en werken ze in Mechelen. Hij werkt als leerkracht Frans en Godsdienst en zij is dossierbeheerder. Naast leerkracht is Thomas ook zanger en basgitarist van de metalgroep Psychonaut. Vorig jaar was hij nog de hoogste Belgische nieuwkomer in de Zwaarste Lijst van Studio Brussel, nu zal hij die lijst ook zelf presenteren. Thomas en Sofie willen weg uit de drukke stad en willen de rust opzoeken in Sint-Truiden, dichtbij Sofie haar familie. Ze zoeken een hoeve waar muziek en karakter in zit met ruimte om hun creatieve hobby's uit te oefenen. En die hadden ze eigenlijk al gevonden, maar door hun eeuwige twijfel zagen ze dé perfecte vierkantshoeve aan hun neus voorbijgaan. Die gemiste kans bleef lang hangen en niets kon nog tippen aan dat ene pareltje. Aan Béa om met een budget van 380.000 euro hun liefdesverdriet te doen verdwijnen.
'Blind Gekocht', woensdag 28 april om 20.35 uur op Play4.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kristien Bonneure wint Grote Prijs Martine Tanghe bij jury én publiek
- Omroep WNL komt met dagelijkse nieuwsquiz op NPO 1
- Kijkcijfers: donderdag 15 oktober 2026
- EO-programma 'Meer dan Verwacht' terug met derde seizoen en nieuw drielinggezin
- Anita Witzier en Joris Linssen openen het gesprek in nieuw seizoen 'Leven tot het Laatst'
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Martin Gaus is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Marjan kan ogen niet geloven wanneer ze ziet hoe Mattias woont
- Slangenmens King X doet jury kokhalzen in 'Got Talent'
- Gert legt Sarah op de rooster over zijn verrassingsdag in 'De Verhulstjes'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' duikt weer in de rijke Nederlandse muziekgeschiedenis
- Luistercijfers! TOP groeit verder tot 5 procent
- Luistercijfers! Nostalgie bereikt maandelijks 1,1 miljoen luisteraars
- Luistercijfers! De zomer is van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers'
Kijktip van de dag

Alle acts die de jury door heeft gelaten strijden voor een plek in de halve finale. De lat ligt hoog, want de jury moet unaniem akkoord gaan. Alleen acts die vijf keer een 'ja' krijgen, stoten door naar de halve finale.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































