Nieuw bij Eén: 'Het leven zoals het is: vakantie!'

Aan de andere kant van de wereld of dicht bij huis, reizen doen we elk op onze eigen manier. Met het gezin of helemaal alleen, of met de rugzak of op luxehotel met alles er op en er aan. Om volledig te ontspannen of om net dat ene doel te bereiken.
I
n 'Het leven zoals het is: vakantie!' maken de Eén-kijkers binnenkort kennis met een groep erg verschillende Vlamingen die elk een heel eigen betekenis geven aan het begrip vakantie. Vanaf 15 april tien afleveringen lang op het scherm.
Dit zijn de belangrijkste personages voor de reeks:
Filosoof Sebastien wil tijdens zijn vakantie een levensdroom waarmaken. Hij gaat op pelgrimstocht naar Jeruzalem. Zijn voettocht van bijna 200 dagen zit vol avontuur. Hij bezoekt o.m. het concentratiekamp van Dachau, hij loopt verloren in de onherbergzame Roemeense Karpaten en hij ontmoet een overlevende van de Armeense genocide.
Jeroen en Evelien kiezen voor het eerst voor een avontuurlijke vakantie. Met hun omgebouwde 4X4 maken ze een bloedstollende tocht door het Marokkaanse Atlasgebergte. Bij elke gevaarlijke bocht is de spanning bij deze stadsmussen te snijden.
Veertigers Eddy en Gilbert spenderen hun vakantie liefst aan hun nieuwe hobby: geo-cachen. Op basis van het internet en een GPS-toestel gaan ze in het mystieke Ierland op zoek naar verborgen schatten.
Herman en zijn kompanen willen hun vakantietijd dan weer nuttig besteden en trekken voor het goede doel naar een arm dorp in Roemenië. De verre rit loopt echter niet altijd van een leien dakje. Met hun antieke motoren hebben ze geregeld pech en ook onderling zijn er geregeld wat wrijvingen.
De schoonzussen Odette en Antoinette brengen hun vakantie liever onbezorgd door en boeken een georganiseerde busreis naar de Zwitserse Alpen. Nu hun echtgenoten er eens niet bij zijn, kunnen ze de bloemetjes buitenzetten. Ze trakteren zichzelf o.m. op een echte jodelavond!
Groepsreizen zijn niets voor Jakob. Als 17-jarige student trekt hij er liever alleen op uit. Zijn reis is voor hem een initiatierite. Met de rugzak en een gezonde dosis overmoed, doorkruist hij per fiets de druilerige Schotse Highlands, tot groot ongeloof van de lokale bevolking.
Henri en Ronan offeren al jaren hun vakantie op om ergens in Europa vogels te spotten. Voor vader en zoon is de trip naar de Champagnestreek dan ook pas geslaagd als ze een kraanvogel te zien krijgen.
Stefaan en Katja Vandierendonck zoeken tijdens de vakantie dan weer liever de klassieke rust van de Provence op, maar dat is buiten hun vier kinderen gerekend. Zij zorgen altijd voor de nodige verrassingen.
Tom en Guy spenderen elk vrij moment aan hun obsessie: sterren kijken. Voor die ene perfecte foto van de zonne-eclips reizen ze dan ook helemaal naar Madrid. De eerste problemen duiken echter al op bij het inchecken van hun eivolle koffers… .
Volgens Dieter, Jelle, Jan, Pieter en Daan staat vakantie puur voor zon, zee, surfen en plezier. De hele bende trekt met een omgetoverd busje naar het zuiden van Spanje om daar de kust onveilig te maken. Maar er zijn twee soorten surfers: echte en klunzen.
'Het leven zoals het is: vakantie!' elke zaterdag om 20.10 uur op Eén. Vanaf 15 april.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.
































