Martin Heylen en Eddy Planckaert fietsen terug naar 1972 in laatste 'Wat een Jaar!'

vrijdag 8 november 2019

Na een succesvol seizoen, met gemiddeld 603.000 kijkers en 33,1% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld), staat in de voorlopig laatste aflevering van 'Wat een Jaar!' 1972 op de agenda.

47 jaar geleden ondertussen, hoog tijd dus om ons geheugen over dit jaar nog eens op te frissen. De Amerikaanse president Nixon raakt verstrikt in het Watergateschandaal. Emancipatie is het woord van het jaar, in Brussel bezoeken 8000 vrouwen de eerste Belgische vrouwendag. En de jeugdreeks 'Het Zwaard van Ardoewaan' houdt alle jongeren in de ban met spannende vechtscènes.


Maar daar hebben Jonas en Nathalie niets van gemerkt, zij waren er in 1972 nog lang niet. En dus hebben ze voor versterking gezorgd en die komt in de sportieve gedaante van Eddy Planckaert en Martin Heylen het podium opgefietst. De 14-jarige Eddy brengt in 1972 al een groot deel van zijn tijd door op een fietszadel. Koersjes organiseren in de buurt en naar de overwinning sprinten, dat waren zijn twee favoriete bezigheden. De 16-jarige Martin groeit op in het café van zijn ouders en heeft niet meteen grote toekomstplannen. Hij besluit dat jaar de schooldeuren achter zich toe te slaan en te gaan werken in de fabriek, het begin van een gevarieerde carrière.

Wanneer Koen na de vragenrondes al het geld heeft verdeeld tussen beide teams moet er in deze aflevering nog gezongen worden. 14 hits uit 1972, netjes verpakt in een medley. Martin en Eddy proberen zoveel mogelijk uitvoerders te onthouden. Zij willen het publiek dat voor hen heeft gekozen niet met lege handen naar huis sturen. Maar wie trakteert?

'Wat een Jaar!', zaterdag 9 november om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    Ket & Doc
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 07:35
    De mini's
  • 07:25
    Hallo K3
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:50
    Geen uitzending
    10:45
    Rich Kids Go Skint
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 07:35
    Two and a Half Men
    02:20
    Pawn Stars
  • 07:25
    Property Brothers
    01:45
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:30
    Without a Trace
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:29
    Het perfecte terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:30
    De Garde van Gert
    02:00
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 07:05
    Call the Midwife
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 07:30
    Storage Wars
    02:30
    Below Deck
  • 07:30
    Goedemorgen Nederland
    02:05
    NOS Journaal
  • 07:30
    NOS WK Ontbijt
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:35
    Kindertijd
    02:25
    EenVandaag