Kim Hertogs maakt opwachting 'Aspe'

Op maandag 30 augustus 2010 is het zesde seizoen van 'Aspe' van start gegaan. Gemiddeld 735.544 live-kijkers - marktaandeel van 37,9 % op VVA 18-54 - stemden af op de policier van eigen bodem en zagen dat hoofdinspecteur Van In (gespeeld door Herbert Flack) de microbe van het speuren weer te pakken had. In het ziekenhuis, waar hij recupereerde, stelde hij een onderzoek in nadat er een fout was gemaakt bij een levertransplantatie.
In de eerste aflevering van het nieuwe 'Aspe'-seizoen werd ook met Rob De Maegd (een rol van Ludo Hoogmartens) de nieuwe politiepartner van Van In geïntroduceerd.
Op maandag 6 september 2010 worden de liefhebbers van 'Aspe' naar een totaal andere misdaadarena gebracht én hebben ze een eerste kennismaking met het nieuwe personage Kim Van Maele.
Kim Hertogs speelt Kim Van Maele, de dochter van wetsdokter Van Maele. Aan de zijde van haar vader werkt zij dan ook mee met het forensisch team. Zo leert ze Mitch Dedecker kennen (gespeeld door Mathias Coppens) en al snel bloeit er iets moois tussen de twee.
Kim Hertogs kennen we vooral van haar rol als receptioniste Jana in 'Louislouise'. Daarbuiten speelde ze dit jaar ook een gastrol in 'Zone Stad'.
Aflevering 2: jong verdriet
De 17-jarige Laura, de dochter van Raf en Ingrid Van Gelder, wordt gewurgd teruggevonden in het bos. Het team ontdekt dat de rebellerende puber het moeilijk had met het gezag van haar dominante vader (gespeeld door Eric Kerremans) en vaak rondhing in het plaatselijke jeugdhuis. Wanneer blijkt dat Laura vier weken zwanger was, begint de zoektocht naar de jonge vader. Omdat Van In nog niet terug is uit ziekteverlof, neemt De Maegd de leiding in deze zaak. Hij trekt zich de case persoonlijk aan omdat hij thuis met zijn dochter Machteld gelijkaardige problemen doormaakt. Wanneer het onderzoek muurvast komt te zitten, is er gelukkig Van In die de inspecteurs van aan de zijlijn met raad en daad bijstaat.
'Aspe', maandag 6 september om 21.50 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Kijkcijfers: 5, 6 en 7 juni 2026
- VRT 1 brengt ontroerende ode aan Margriet Hermans
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

































