Jury laat de badkamer van Iman & Mo onderlopen in 'Huis Gemaakt'

woensdag 23 april 2025

Liters zweet, lekkende leidingen en een jury die niemand spaart. De deadline is verstreken en juryleden Bart, Béa en Cerina staan klaar om elke vierkante centimeter van de verbouwde badkamers uit 'Huis Gemaakt' nauwkeurig te beoordelen.

De spanning is te snijden, want ook deze keer zijn er punten te verdienen. En wie hoog mikt, moet presteren. Maar hoeveel is schoonheid waard als de technieken niet meewerken?


In Lummen is Bart meteen onder de indruk van de sfeer in de badkamer van Iman & Mo. 'Ze hebben mooie dingen gekozen: mooie tegels, mooi glas, de koperen kranen.' Maar Cerina kijkt verder dan het plaatje. 'Werken die kranen ook écht?', vraagt ze zich af. Wanneer ze eraan draaien, loopt plots het hele badkamermeubel vol water. 'De kast zit helemaal vol! Het water komt niet uit de douchekraan maar spuit in de kast!', klinkt het. Waarop een streng oordeel volgt: 'Met schoonheid alleen kom je er niet hé…'

​ ​ ​

Voor de duo’s bleken de badkamers een ware nachtmerrie. Stress, fouten, onafgewerkte details en technische missers duiken overal op. Wie zal er uiteindelijk de meeste punten scoren? En veel tijd om op adem te komen is er niet, want de volgende uitdaging staat al voor de deur: de keuken en eetruimte. Met amper twee weekends op de klok wordt het weer een race tegen de tijd.

'Huis Gemaakt', donderdag 24 april om 20.40 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Dodo
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:50
    Bing
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:45
    Maya de Bij
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:10
    9-1-1
  • 06:00
    Qmusic
    23:10
    The Unbearable Weight of Massive Talent
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:00
    Police Interceptors
  • 00:55
    Joe
    05:50
    Christmas Cookies
  • 06:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:10
    Geen uitzending
  • 06:30
    Grey's Anatomy
  • 06:30
    Cobra Kai
    01:40
    See No Evil
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    A Place in the Sun
  • 06:40
    Without a Trace
    01:20
    Cold Case
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:50
    Ver Gevorderd
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Hidden Gems
    01:00
    Vanavond bij ons
  • 06:35
    Beyond Paradise
    01:20
    Scott & Bailey
  • 06:40
    Wat eten we vandaag?
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 06:50
    NOS Journaal
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 01:05
    Nieuwsuur
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:50
    Lucas de spin
    02:00
    Wordt aangekondigd