Jury laat de badkamer van Iman & Mo onderlopen in 'Huis Gemaakt'

woensdag 23 april 2025

Liters zweet, lekkende leidingen en een jury die niemand spaart. De deadline is verstreken en juryleden Bart, Béa en Cerina staan klaar om elke vierkante centimeter van de verbouwde badkamers uit 'Huis Gemaakt' nauwkeurig te beoordelen.

De spanning is te snijden, want ook deze keer zijn er punten te verdienen. En wie hoog mikt, moet presteren. Maar hoeveel is schoonheid waard als de technieken niet meewerken?


In Lummen is Bart meteen onder de indruk van de sfeer in de badkamer van Iman & Mo. 'Ze hebben mooie dingen gekozen: mooie tegels, mooi glas, de koperen kranen.' Maar Cerina kijkt verder dan het plaatje. 'Werken die kranen ook écht?', vraagt ze zich af. Wanneer ze eraan draaien, loopt plots het hele badkamermeubel vol water. 'De kast zit helemaal vol! Het water komt niet uit de douchekraan maar spuit in de kast!', klinkt het. Waarop een streng oordeel volgt: 'Met schoonheid alleen kom je er niet hé…'

​ ​ ​

Voor de duo’s bleken de badkamers een ware nachtmerrie. Stress, fouten, onafgewerkte details en technische missers duiken overal op. Wie zal er uiteindelijk de meeste punten scoren? En veel tijd om op adem te komen is er niet, want de volgende uitdaging staat al voor de deur: de keuken en eetruimte. Met amper twee weekends op de klok wordt het weer een race tegen de tijd.

'Huis Gemaakt', donderdag 24 april om 20.40 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:20
    100% Wolf: De legende van de maansteen
    13:40
    Optredens in Hallo Kroket!
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:35
    Het Weer (middag)
  • 12:50
    Kitchen Nightmares
    13:45
    B&B zoekt Lief NL: Winter
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:55
    Ghosts
  • 13:00
    Geen uitzending
    13:55
    MacGyver
  • 13:05
    Coyote Creek Christmas
    14:40
    'Tis the Season to Be Merry
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 13:20
    Komen Eten
    14:05
    Geen uitzending
  • 12:40
    NCIS
    13:30
    Fire Country
  • 13:00
    Storage Wars
    13:30
    See No Evil
  • 13:10
    Love Island UK
    14:05
    Meesterlijke Klassiekers
  • 12:05
    Murder in a Small Town
    13:40
    The Killer in My Family
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:16
    Publireportage
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:50
    Bon Appetit
    13:45
    Meat Timon
  • 13:10
    Call the Midwife
    14:10
    The Wives
  • 13:15
    NCIS
    15:00
    NCIS: Los Angeles
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:25
    Bak mee met MAX
  • 13:20
    Zembla
    14:05
    Het Uur van de Wolf
  • 13:20
    Pieter Konijn
    13:30
    Calimero